Potápěčská Maska MARES X-VU LiquidSkin - Free Diving

  • Katalogové číslo: 411033
  • Výrobce: MARES
Kategorie
Masky
Kategorie

Potápěčská Maska MARES X-VU LiquidSkin - Free Diving

Nejlepší výhled, luxusně padne.


BI-SILIKONOVÁ LÍCNICE A PÁSEK
TRICOMFORT TECHNOLOGIE
ŠIROKÝ ŠKÁLA BAREV

Díky technologii tricomfort poskytuje X-VU LiquidSkin zvýšený komfort při nošení, neboť vnitřek těla masky je chráněn silikonem a odpružen vnějšími lamelami. Toto řešení umožňuje tlumit nárazy v oblasti nosu a zamezuje vzniku otlačenin, ke kterým často dochází u jiných typů masek. X-VU LiquidSkin dokonale přilne nejen v oblasti lícnice, ale také čela a nosu. Kromě inovativní technologie se maska může pochlubit ještě další novinkou: perfektním upevněním masky pomocí děleného upínacího pásku ve tvaru „X“ s výstelkami z tekutého silikonu. Nastavení pásků podle individuálních potřeb provedete pomocí nově řešených úzkých spon, které lze snadno ovládat dvěma tlačítky. Tento patent Mares přináší dvě nesporné výhody:
1. Masky mají mnohem lepší hydrodynamické vlastnosti než ostatní masky.
2. Při utahování upínacího pásku působí síla přímo na tělo masky a nedochází k nechtěnému jednostrannému zatížení. Maska proto těsní na obličeji rovnoměrně a není třeba ji nadměrně přitahovat.
X-VU LiquidSkin se může kromě přívlastků „perfektní přizpůsobivost“ a „vysoký komfort“ pochlubit také dokonalým vzhledem! Vyzkoušejte ji a přesvědčte se sami!

Detail produktu

Kód: 411033
Barvy: cylyl, cblbl, crdrd, sbkbk, wblwh, wpkwh, wbhwh, siwhwh
Objem: S - malý
Optická skla: Ano
  • Hmotnost: 0,2 kg